Producenci
O sklepie

 

Opryskiwacze24.com.pl to portal, który powstał aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Znajdziecie tu państwo ponad 5 000 pozycji, (ponad 100 000 produktów), które znajdują się na stanie, ponad 12 000 pozycji dostępnych w ciągu 48h oraz dużo większą ilość pod zamówienie. Staramy się poszerzać naszą ofertę aby w przyszłości posiadacz każdego dostępnego opryskiwacza mógł w bardzo szybki sposób oraz w przystępnej cenie otrzymać potrzebne części. Podążając za zwiększonym zapotrzebowaniem klientów współpracujemy z nowoczesnymi europejskimi producentami. 

Wspiera Państwa wyspecjalizowany zespół, ciągle szkolący się aby jak najlepiej doradzić Państwu w zakupach. 

Sklep obsługuje firma BARTNIK TWR SPÓŁKA SP.K z siedzibą pod adresem ul. Mostowa 4, 09-440 Staroźreby, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego - rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000765731, NIP 5272878245, nr REGON 382261262 .

Nasz sklep pozwala w sposób łatwy, przejrzysty i szybki kupić wszelkie potrzebne części zamienne do opryskiwaczy oraz części płużne do maszyn uprawowych. Ciągle poszerzamy swoją ofertę, już teraz możecie Państwo znaleźć u nas akcesoria ogrodnicze, wyposażenia warsztatu, zabawki rolnicze i wiele innych. 

Jeżeli towar jest dostępny, oznacza to, że będzie wysłany tego samego dnia, jeżeli zamówienie zostało złożone do godziny 13, a formą płatności był BLIK, szybka płatność lub pobranie.

Istnieje możliwość wysyłania zamówień z dostawą na sobotę za dodatkową opłatą, można to ustalić telefonicznie lub mailowo.

Oferujemy produkty następujących firm

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl